GyneFix Türkiye

Türkiye’de birçok kadın gebelik önleyici yöntemleri kullanmaktadır. En çok tercih edilen ve kullanılan yöntemler Rahim İçi Araç’lardır. Ülkemizde bilinen ve kullanılan Rahim İçi Araç’lar kadınların %80’de yan etkilere yol açmaktadır. Alternatif olmadığından kadınların bir kısmı yan etkileri kabul ederler, diğer kısmı ise kullanmaktan vazgeçerler.

Avrupa’da yıllardır kullanılan, sağlıklı bir yaşam ve yüksek bir hayat kalitesi için alternatif sunan GyneFix’i ülkemizdeki kadınlarımızla buluşturmak istiyoruz.

Sadece sağlıklı bir kadın, sağlıklı bir anne ve sağlıklı bir eş mutlu olabilir ve etrafınadaki insanlarla mutluluk verebilir.

‘’Gynefix Türkiye’’ projesini SiNa Global Medikal A.Ş.’nin kurucusu Nagihan Taşkın kadınların yaşam kalitelierini arttırmak ve hayatımızın önemli bir parçası olan ‘’Aile planlamasını’’ daha sağlıklı ve güvenilir bir şekilde yaşamımıza geçirmek için başlatmıştır.

Uzman Doktor

0+

Uzman Doktor
Mutlu Müşteri

0+

Mutlu Müşteri
Kullanıcı Memnuniyeti

%0+

Kullanıcı Memnuniyeti

GyneFix yaşam kalitenizden ödün vermenize izin vermez

  • Yüzlerce mutlu kullanıcı yorumu ile birlikte GyneFix, SiNa Global Medikal güvencesi ile sizlere ulaşıyor.
  • Hormonsuz ve modern yeni nesil doğum kontrol cihazı olan GyneFix çok küçük ve esnek yapısı ile birlikte rahime tamamen uyum sağlıyor.
  • Yüzlerce uzman hekimin bir numaralı tavsiyesi olan GyneFix ‘i daha yakından tanımaya ne dersiniz?
text that describes this image