Şubat 2015’den beri kullanıyorum. Türkiye’de ilk kullananlardanım. Çok memnunum. Kullanmak isteyenlere tavsiye edebilirim.

Michelle A.

39 yaş

Bir ay oldu gynefix taktıralı.Şimdilik çok memnunum umarım ilerleyen zamanlarda da bir problem yaşamam.

B.

36 yaş

Ben hiç doğum yapmadım. Doktorum gynefix önerdi. Taktırdıktan sonra ilk zamanlar kasık ağrılarım ve ara lekelenmelerim oldu.3.aydan sonra şikayetlerim olmadı, inşallah böyle devam eder.

Gamze

Spiral taktırırken tedirgindim ve korkularım vardı. Gynefix kullanmaya başladıktan sonra adet kanamamda değişiklik olmadı. Başka sıkıntılarda yaşamadım sadece takılırken biraz canım acıdı.

Vildan K.

32 yaş

Birçok kez spiral denedim çok problem yaşadım. Gynefixi doktorum söyledi. Aynı sorunları yaşayacağım diye çok korkuyordum fakat Gynefix ile sorun yaşamadım. 8 aydır kullanıyorum.

Binnaz

Yaklaşık 5 aydır bu spiralı kullanıyorum. Lekelenmeler ve kanama yoğunluğu ilk zamanlar yaşadım ama sonradan geçti. Şuan memnunum.

Ferihan

36 yaş

Çekinmeden iletişime geçeceğiniz, çok yardımcı olan bir ekip. Gynefixi Türkiye’ye getirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Nuray Ç.

34 yaş

GyneFix spirali 7 ay önce kullanmaya başladım. İyi ki tercih etmişim, hiç bir şey hissetmiyorum diyebilirim.

Sakine

28 yaş

Hiç doğum yapmadığım için doktorlar diğer spirallerin uygun olmadığını söyledi. Doğum kontrol hapı kullanmam sağlığım yüzünden yasak. Doktorda bunu önerdi. 11 aydır kullanıyorum. Canım acıdı takılırken, anestezi yaptırdım. Çok memnunum. Hiç hissetmiyorum bile tavsiye ederim.

Derya D.

29 yaş

Şirketin ilgi alakasından memnun kaldığım gibi spiralden de çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

1G

Takıldıktan bir hafta sonra düştü. Firma ücretsiz yeni bir spiral verdi. Şu an memnunum ve bir yıldır kullanıyorum.

Meliha

32 yaş

Gynefix’i 8 ay önce taktırdım. Daha önce 3 ayda bir spiral taktırmak zorunda kalıyordum, çünkü sürekli kayma ve aşırı kanamam oluyordu. İlk zamanlar ara lekelenmelerim oldu ama oda geçti. Çok memnunum.

Meryem İ.

Takılırken canım acıdı biraz. Ama sonra önceden yaşadığım kayma, batma olmadı ve en önemlisi adet kanamasını fazlalaştırmıyor.Herkese tavsiye edebilirim.Çok memnunum.

Neslihan S.

38 yaş

Spiralden çok fazla sıkıntı çektim. Son olarak bunu kullancam dedim. Taktırdığım günden beri hiçbir problem yaşamadım.

Pelin E.

Bende kullanmak istedim ama kullanamıyorum, bakıra karşı alerjim varmış.

Şengül

Yan etkisiz olması ilgimi çekmişti. İyiki denemeye karar vermişim çok memnun kaldım. Bende takılırken 10 dakikalık anestezi aldım.

Öznur Y.

36 yaş

Kullanmaya başladığım ilk ay ara lekelenmelerim ve adet kanamamda artış oldu ama geçici bir süreçmiş şuan her şey yolunda.

Tülay

33 yaş

3 aydır kullanıyorum, şuana kadar ara lekelenmeler ve kanama yoğunluğu gibi bir şikayetim olmadı umarım hep böyle devam eder.

Nilgün O

31 yaş